pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 22 sierpnia 2019
  • 23 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 54938

Wypadek na ul. Bieruńskiej - zginął 37-letni motocyklista z Pszczyny

W czwartek około godziny 14.10 na ulicy Bieruńskiej w Pszczynie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Kierowca jednośladu - pomimo podjętej reanimacji - zmarł. Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia.

Bielińska wypadek motocykl
Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Bieruńskiej · fot.


Zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi pomiędzy przejazdem kolejowym a rondem Św. Jadwigi. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Honda, w kierunku centrum Pszczyny, zderzył się z kierującą Peugeotem 307 SW, która wyjeżdżała z posesji na ulicę Bieruńską.

Bielińska wypadek motocykl
Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Bieruńskiej · fot.


Pomimo długotrwałej reanimacji udzielanej przez załogę karetki pogotowia, czynności życiowych motocyklisty nie udało się przywrócić. Kierujący motocyklem miał 37 lat. Był mieszkańcem Pszczyny.

Na czas przeprowadzanych oględzin ulica Bieruńska w kierunku trasy DK-1 oraz centrum Pszczyny była wyłączona z ruchu. Zorganizowano objazdy.

Pszczyńscy policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny świadków tego tragicznego zdarzenia: (32)449-32-00 lub (32)449-32-38.

new, BM, sid / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA