pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najpopularniejsze

  • 20 listopada 2019
  • wyświetleń: 3975

[ZDJĘCIA] W Studzionce oficjalnie otwarto przedszkole

We wtorek, 19 listopada odbyło się oficjalne otwarcie przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Studzionce. Wśród zaproszonych gości pojawił się burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok oraz dyrektorzy pszczyńskich placówek oświatowych.

Oficjalne otwarcie przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Studzionce - 19.11.2019 · fot.


Uroczystości rozpoczęły się przedstawieniem przygotowanym przez wszystkie grupy przedszkolne, Motylki, Żabki oraz Waleczne Pszczółki. Następnie głos zabrał burmistrz Dariusz Skrobol, który podziękował dzieciom za przygotowanie tak pięknego występu oraz wręczył na ręce dyrektorki Urszuli Niezgody prezent dla podopiecznych oraz oczyszczacze powietrza.

W ramach inwestycji powstało 6 sal zabaw dla dzieci z pełnym zapleczem sanitarnym. Została przebudowana stołówka oraz kuchnia. Dostosowane do wymogów zostały klatki schodowe, ciągi wentylacyjne oraz drzwi wejściowe do budynku. Zamontowana została również platforma przyschodowa dla osób niepełnosprawnych oraz dźwig towarowy.

Dostosowanie szkoły na potrzeby przedszkola kosztowało Gminę Pszczyna blisko 1,5 mln zł. Za realizację inwestycji odpowiadało Przedsiębiorstwo Budowlane EKOBUD z Goczałkowic-Zdroju.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA